fbpx

O nas

Joga to moja pasja i fascynacja trwająca nieprzerwanie od wielu lat. Praktykę jogi rozpoczęłam w 2011 r. pod okiem Bodzi Matulaniec, której jestem niezmiernie wdzięczna za jej pełną zaangażowania pracę i wiarę w moje możliwości. Kilka lat później skończyłam studia podyplomowe Relaksacja i joga, prowadzone na Wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie. W tym samym roku otrzymałam jako piąta osoba w Polsce certyfikat nauczycielki jogi regeneracyjnej wg metody Judith Hanson Lasater (Restorative Yoga).

Systematycznie pogłębiam wiedzę o jodze na zajęciach i warsztatach prowadzonych przez najlepszych nauczycieli z Polski i z zagranicy.

W 2019 roku założyłam szkołę jogi GraYOGA.

Pierwsze kroki na macie stawiałam ponad 13 lat temu w osiedlowym domu kultury. Dwa lata później trafiłam do Bodzi Matulaniec, która poprowadziła mnie ścieżką jogi i dzięki której nie rozstaję się z matą do tej pory. Regularnie ćwiczę i pogłębiam wiedzę pod jej okiem.

W 2018 skończyłam studia podyplomowe Relaksacja i joga, prowadzone na Wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie. Rok później kurs Gimnastyka Joga Smyka – Joga dla dzieci.

Joga dla mnie to praca z ciałem, która umożliwia bycie tu i teraz.