fbpx

Dlaczego warto?

Słyszałeś, że joga jest fajna, pomaga na stres, relaksuje, ale nadal nie jesteś przekonany? A może myślisz, że joga jest dla słabeuszy, nudziarzy, nie widzisz w niej nic dla siebie, nic co by Cię przyciągało, ciekawiło?

Przeczytaj, może któryś z punktów zabrzmi znajomo i zachęci Cię do przyjścia na jogę:

  • ZDROWIE

jeśli spędzasz większość dnia w pozycji siedzącej np. pracując przy komputerze i czujesz, że zaczynają się pojawiać problemy z kręgosłupem – przyjdź na jogę – Twój kręgosłup będzie Ci wdzięczny

  • RELAKS

jeśli jesteś zabiegany, masz multum spraw, które musisz załatwić i myślisz, że doba jest dla ciebie za krótka – to tym bardziej przyjdź na jogę – warto się na chwilę zatrzymać, wziąć głębszy wdech i wyluzować. Chwila relaksu jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

  • SIŁA SPOKOJU

jeśli stres osiąga apogeum, masz wrażenie, że zaraz wybuchniesz – przyjdź na jogę – joga da Ci siłę, pozytywne emocje i spokój

  • DYSTANS I RÓWNOWAGA

jeśli czujesz, że cały swój czas i energię poświęcasz pracy, że presja czasu i oczekiwań coraz bardziej Cię przytłacza – przyjdź na jogę – joga uczy dystansu, skupiania uwagi na tym co istotne i co daje nam poczucie równowagi w codziennym życiu. Przekona Cię, że nic nikomu nie musisz udowadniać. Zaufaj mi, 20 lat w korpo mówi samo za siebie

  • CZAS DLA CIEBIE

jeśli jesteś rodzicem, małżonkiem, pracownikiem a chciałabyś / chciałbyś poczuć, że jesteś po prostu sobą – przyjdź na jogę – to będzie czas wyłącznie dla Ciebie. To szansa na skupienie się na sobie, na własnym ja. To powrót do siebie.

  • W ZGRABNYM CIELE SPOKOJNY DUCH

jeśli chcesz się porozciągać, wzmocnić ciało, nadać mu sprężystości – przyjdź na jogę – otrzymasz nie tylko ładniejszą sylwetkę, ale też spokój w głowie.

  • JOGA USZYTA NA MIARĘ

jeśli uważasz, że joga nie jest dla Ciebie bo jesteś nierozciągnięty, za sztywny, za stary, za gruby, za …(i tu wymyślasz milion powodów) – przyjdź na jogę – przekonaj się, że joga jest dla każdego. Nie wymaga żadnych umiejętności, gwarantuję Ci, że dasz radę.

Niezależnie od tego, co do tej pory stało na przeszkodzie przyjdź, spróbuj i przekonaj się, że joga jest dla Ciebie.