fbpx

Gdzie i kiedy?

Zajęcia odbywają się w klimatyzowanej, przestronnej sali fitness w LO nr 122 im. I. Domeyki, ul. Staffa 3/5 w Warszawie. Dojazd wszelką komunikacją miejską (metro “Słodowiec”, autobus 110, 112, 116, 121, 156 “Żeromskiego”, tramwaj 6 i 17 “Żeromskiego”).

Wejście na zajęcia znajduje się od strony parkingu szkolnego (brama główna obok budynku szkoły). Sala fitness nr 106 jest na I piętrze. Można skorzystać z szatni (kluczyk do szafki dostępny jest na recepcji).
Na zajęcia NIE TRZEBA się zapisywać. Proszę o przynoszenie własnej maty, ewentualnie można skorzystać z tych, które są na sali. Wszelkie inne pomoce do jogi (koce, wałki, bloki, paski, liny) dostępne są na sali.

poniedziałek18.15 – 19.30Joga dla KażdegoGrażyna
wtorek18.15 – 19.30 Joga dla PoczątkującychGrażyna, Monika
czwartek18.15 – 19.30 Joga dla KażdegoGrażyna

Joga dla Początkujących – łagodne zajęcia z elementami jogi kręgosłupa przeznaczone dla osób rozpoczynających przygodę z jogą lub wracających na matę po dłuższej przerwie. Podczas zajęć nauczysz się wykonywać podstawowe pozycje i sekwencje jogi, zrelaksujesz się, zregenerujesz, odprężysz. Ćwiczenia proponowane podczas zajęć jogi dla początkujących nie wymagają żadnego wcześniejszego przygotowania.

Joga dla Każdego – zajęcia otwarte dla wszystkich, bez względu na długość praktyki. Podczas zajęć poprawisz swoją wytrzymałość i siłę mięśni, zmniejszysz dolegliwości bólowe kręgosłupa, zredukujesz stres.

Masz pytania? Zadzwoń: 508 164 241 lub napisz: grazyna@grayoga.pl