fbpx

Gdzie i kiedy?

JOGA WARSZAWA ŻOLIBORZ, dwie minuty spacerem z PLACU WILSONA, ul. FILARECKA 2, sala gimnastyczna SP nr 391 (wejście od ul. Teodora Toeplitza lub Filareckiej).

Uwaga: zajęcia odwołane w czwartek 21.02.2024 oraz czwartek 21.03.2024

wtorki 19.15-20.30grupa początkująca
czwartki19.15-20.30grupa początkująca i ogólna

Joga dla grupy początkującej – zajęcia dla osób, które chcą rozpocząć praktykę jogi oraz dla tych, którzy wracają do ćwiczeń po dłuższej przerwie. Podczas zajęć poznasz i nauczysz się poprawnie wykonywać pozycje jogi. Dowiesz się, jak użyć podstawowych pomocy stosowanych w jodze. Na zajęciach jogi w grupie początkującej pozbędziesz się napięć i uczucia sztywności w ciele, rozluźnisz się i ukoisz nerwy. Ćwiczenia w grupie początkującej nie wymagają wcześniejszego przygotowania.

Joga dla grupy początkującej i ogólnej – zajęcia otwarte dla wszystkich, bez względu na długość praktyki. Grupa ta charakteryzuje się średnim poziomem zaawansowania. Na tych zajęciach wprowadzane są trudniejsze pozycje jogi, większy nacisk kładziony jest na ćwiczenia oddechowe i budowanie świadomości ciała. Na zajęciach w tej grupie poprawisz swoją wytrzymałość i siłę mięśni, zmniejszysz dolegliwości bólowe kręgosłupa oraz zredukujesz stres poprzez naukę osiągania stanu głębokiego relaksu. Stopień trudności ćwiczeń jest dostosowany do poziomu ćwiczących.

Na zajęcia NIE TRZEBA się zapisywać. Proszę o przynoszenie własnej maty, ewentualnie można skorzystać z tych, które są na sali. Wszelkie inne pomoce do jogi (koce, wałki, bloki, paski, liny) dostępne są na sali.

Masz pytania? Zadzwoń: 508 164 241 lub napisz: grazyna@grayoga.pl