fbpx

Zajęcia

do 09.07.2024 (z wył. 13.08.2024) – JOGA W TEATRZE KOMEDIA – wejście do sali (tzw sali prób) z tyłu budynku, tak jak do restauracji. Sala jest na I piętrze. Proszę o przynoszenie własnej maty. Jeżeli nie masz maty, to proszę zadzwoń do mnie, przyniosę dodatkową dla Ciebie. Jeżeli masz inne pomoce do jogi: bloki (np. piankowe) lub pasek do jogi to proszę przynieś dla siebie. Przydatny będzie również koc/duży szal (skorzystasz z niego np. w savasanie).

wtorki19.15-20.15grupa początkująca i ogólna

Joga dla grupy początkującej i ogólnej – zajęcia otwarte dla wszystkich, bez względu na długość praktyki. Grupa ta charakteryzuje się średnim poziomem zaawansowania. Na tych zajęciach wprowadzane są trudniejsze pozycje jogi, większy nacisk kładziony jest na ćwiczenia oddechowe i budowanie świadomości ciała. Na zajęciach w tej grupie poprawisz swoją wytrzymałość i siłę mięśni, zmniejszysz dolegliwości bólowe kręgosłupa oraz zredukujesz stres poprzez naukę osiągania stanu głębokiego relaksu. Stopień trudności ćwiczeń jest dostosowany do poziomu ćwiczących.

Jak zacząć?

Przeczytaj regulamin i przyjdź na swoje pierwsze zajęcia ok. 10 min wcześniej, aby mieć czas na przebranie się w szatni, ewentualne pytania, przygotowanie do praktyki. Poinformuj mnie o stanie swojego zdrowia (choroby, dolegliwości, przebyte kontuzje i operacje), w tym o ciąży, menstruacji. Pozwoli mi to na zmodyfikowanie programu zajęć do dyspozycji poszczególnych uczestników.

Na zajęcia NIE MUSISZ się zapisywać. Przynieś proszę własną matę, a jeśli jej nie masz to możesz skorzystać z tych, które są na sali. Wszelkie inne pomoce do jogi (koce, wałki, bloki, paski, liny) również dostępne są na sali.

Masz pytania? Zadzwoń: 508 164 241 lub napisz: grazyna@grayoga.pl