fbpx

Promocja na pierwszy karnet na jogę

Zapraszam na zajęcia w szkole jogi GraYOGA na Żoliborzu. W dniu pierwszych zajęć:
➡️ możesz skorzystać z PROMOCJI: 20% zniżki na pierwszy karnet:
🔹️4 zajęcia za 112 zł (oszczędzasz 28 zł)
🔹️6 zajęć za 136 zł (oszczędzasz 34 zł)
🔹️8 zajęć za 152 zł (oszczędzasz 38 zł)
Karnet ważny będzie przez 30 dni od tych pierwszych zajęć.
➡️ lub zapłacić za pierwsze zajęcia 30 zł.
Zniżka na karnet i pierwsze zajęcia dotyczy nowych uczestników zajęć.

Jeśli nie jesteś pewien, czy joga to dobry pomysł, to przeczytaj poniższy tekst 👇

Dlaczego warto ćwiczyć jogę w GraYODZE❓️

Dlatego, że:
✅️ GraYOGA to kameralna szkoła jogi z indywidualnym podejściem do każdego ćwiczącego. Zajęcia prowadzę w małych grupach, więc mam kontakt z każdą osobą. Nie jesteś dla mnie nieznajomą czy nieznajomym z tłumu. Wiem, jak masz na imię, jakie masz ograniczenia w ciele czy kontuzje, staram się dopasować ćwiczenia do Twojej kondycji. Dbam o Twoje dobre samopoczucie i komfort bycia w grupie.

✅️ GraYOGA to przyjazna atmosfera. Moim celem jest, żeby GraYOGA nie była tylko miejscem do ćwiczeń, ale też miejscem do spotkań z drugim człowiekiem. Na zajęciach panuje swobodna atmosfera, bez napinki i sztywnych zasad.

✅️ GraYOGA to świetnie wyposażona sala do jogi. Do Twojej dyspozycji są maty, koce, wałki, paski, liny i kostki do jogi. Wszystkie te pomoce wykorzystywane są podczas zajęć, co sprawia, że joga jest dostępna dla każdego: młodego czy starszego, elastycznego czy bardziej pospinanego. Jednym słowem dla każdego z nas.

✅️ GraYOGA to szkoła jogi z dogodnym dojazdem wszelką komunikacją miejską. Tuż obok mamy metro Plac Wilsona, tramwaje i autobusy.