fbpx

Ofert Powitalna – zniżka 20%

Zapraszam na zajęcia jogi w szkole jogi GraYOGA na Żoliborzu, przy ulicy Filareckiej 2, dwie minuty spacerem z Placu Wilsona.
Zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej SP 391:
🧘‍♀️ grupa początkująca – wtorek godz. 19.15
🧘‍♀️🧘‍♀️ grupa początkująca i ogólna – czwartek godz. 19.15

W dniu pierwszych zajęć:

➡️ możesz skorzystać z PROMOCJI – 20% od ceny regularnej:
🔹️4 zajęcia za 112 zł
🔹️
6 zajęć zajęć za 136 zł
🔹️
8 zajęć za 152 zł


➡️ lub zapłacić za pierwsze zajęcia 30 zł.

Jeśli nie jesteś pewien, czy joga to dobry pomysł, to przeczytaj poniższy tekst 👇

Dlaczego warto ćwiczyć jogę w GraYODZE❓️

Dlatego, że:
✅️ GraYOGA to kameralna szkoła jogi z indywidualnym podejściem do każdego ćwiczącego. Zajęcia prowadzę w małych grupach, więc mam kontakt z każdą osobą. Nie jesteś dla mnie nieznajomą czy nieznajomym z tłumu. Wiem, jak masz na imię, jakie masz ograniczenia w ciele czy kontuzje, staram się dopasować ćwiczenia do Twojej kondycji. Dbam o Twoje dobre samopoczucie i komfort bycia w grupie.

Polecam wszystkim którzy szukają swojego miejsca na popraktykowanie jogi! Tu każdy znajdzie coś dla siebie:-) nieduża grupa, duża sala, spokojnie, przyjemnie – zarówno dla takich początkujących jak ja, jak i dla doświadczonych. Zajęcia prowadzone z pasją i wyrozumiałością<3

Kasia

Kameralna grupa, Świetna prowadząca, Miła atmosfera 😊

Lidia

Bardzo gorąco polecam zajęcia jogi w GraYOGA. Po długich poszukiwaniach trafiłam w to cudowne miejsce. Po zajęciach wychodzę zawsze w znakomitym nastroju! Grażyna potrafi dać w kość, ale też nie brakuje czasu na relaks.

Ula

✅️ GraYOGA to przyjazna atmosfera. Moim celem jest, żeby GraYOGA nie była tylko miejscem do ćwiczeń, ale też miejscem do spotkań z drugim człowiekiem. Na zajęciach panuje swobodna atmosfera, bez napinki i sztywnych zasad.

Super zajęcia! Bardzo przyjazna atmosfera, wyluzowana prowadząca. Idealne miejsce na odstresowanie 🙂 Mega polecam!

Ania

świetna nauczycielka, wspaniała atmosfera

Krysia

Bardzo polecam zajęcia jogi w szkole GraYoga na Żoliborzu, z wyjątkową instruktorką Grażyną Adamiec. Dzięki Grażynie praktykuję jogę już trzy lata. Grażyna jest zawsze spokojna i uśmiechnięta. Zachęca i motywuje mnie do praktyki, ale nigdy nie przymusza. Joga to coś więcej niż asany, dlatego wybór dobrego nauczyciela jest bardzo ważny. Z Grażynką czuje się dobrze, bezpiecznie i beztrosko. Jej światopogląd jest mi bardzo bliski. Cały czas się od niej uczę.

Magda

✅️ GraYOGA to przystępne ceny i dostępne dla każdego zniżki: dla nowych uczestników zajęć, dla par, przyjaciół lub rodziny, za polecenie zajęć swoim znajomym oraz za systematyczne kontynuowanie praktyki jogi w GraYODZE tzw. rabat za lojalność, na który nie musisz czekać np. pół roku ponieważ jest on już dostępny od drugiego miesiąca.

Polecam GraYOGE. Zajęcia dla każdego i dla początkujących i zaawansowanych. Przestronna sala, wszystkie niezbędne pomoce są na miejscu. Nie trzeba taszczyć swoich. Super atmosfera. Grażyna pełna profeska. Zaangażowana pasjonatka jogi! No i ceny za karnety spoko, przystępne.

Anita


✅️ GraYOGA to świetnie wyposażona sala do jogi. Do Twojej dyspozycji są maty, koce, wałki, paski, liny i kostki do jogi. Wszystkie te pomoce wykorzystywane są podczas zajęć, co sprawia, że joga jest dostępna dla każdego: młodego czy starszego, elastycznego czy bardziej pospinanego. Jednym słowem dla każdego z nas.

✅️ GraYOGA to szkoła jogi z dogodnym dojazdem wszelką komunikacją miejską. Tuż obok mamy metro Plac Wilsona, tramwaje i autobusy.

Polecam gorąco! Polecam zajęcia w GraYODZE. Profesjonalna i kompetentna prowadząca. Do każdego podchodzi indywidualnie. Zajęcia prowadzone w dobrej lokalizacji.

Kinga

Płatność za zajęcia na konto podane poniżej lub BLIKIEM na nr telefonu 508 164 241

Rachunek do wpłat: Grażyna Adamiec Nr konta 47 1140 2004 0000 3002 7916 8718